العيش الفينو في المنزل بطريقه بسيطه وسهله تكاليف قليله جدا عيش فينو طري وهش زي القطن وخفيف جدا
شاهد الفيديو لتتعرف على طريقه عمل العيش الفينو بطريقه بسيطه وسهله جدا 27 رغيف فينو من كيلو دقيق واحد فقط يعني ب7 جنيه تقدر تاخذ 27 رغيف في البيت وامن و نظيف
يلا بينا نشوف الفيديو هيعجبك بجد
ليست هناك تعليقات:
إرسال تعليق